BIEG CHROBREGO – 23.IX.2016 – grupa SOWY

W piątek starszacy z grupy Sowy oraz panie Ela, Basia i Dorotka udały się do pobliskiego parku by poraz kolejny już w  imprezie sportowej pod  patronatem  Urzędu Miasta Poznania pod nazwą  „Bieg Chrobrego”.  Nasi  dzielni sportowcy stanęli na starcie wraz

„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM” – 15.09.2016

To już kolejny rok kiedy nasze przedszkole bierze udział  w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. W grupie Sowy pierwsza zgłosiła się mama Pawła i z wielką chęcią przeczytała dzieciom  kilka bajek.  Zapraszamy rodziców, babcie, dziadków, ciocie, wujków, starsze rodzeństwo

FILHARMONIA POMYSŁÓW – 13.09.16 r.

Tradycją w naszym przedszkolu są comiesięczne spotkania z artystami Filharmonii Pomysłów. Wszystkie tegoroczne koncerty będą związane z tematem rocznym przedszkola -Bajkonutki na polskich dróżkach.  13 września Bajkonutki obejrzały fragmenty kilku legend związanych z Morzem Bałtyckim.

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Bardzo miło nam powitać wszystkich państwa w roku szkolnym, na nowej stronie internetowej. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony, oglądania w Aktualnościach wszystkich wydarzeń z życia przedszkola, dowiadywania się  ważnych informacji o pracy naszego przedszkola, o nadchodzących imprezach i uroczystościach.